הצוות


צוות המרפאה הווטרינרית

דוקטור עדי ירון

ד"ר עדי ירון

דוקטור ירון הינו בוגר בהצטיינות של הפקולטה למדעי החיים באוניברסיטת תל אביב ובוגר בית הספר לרפואה וטרינרית על שם קורט של האוניברסיטה העברית, שם גם קיבל מלגת הצטיינות.

עם סיום לימודיו עבד עדי מספר שנים באחת הקליניקות הגדולות בארץ ואז החליט להקים קליניקה חדשה, המספקת שירותים ברמה גבוהה לבעלי החיים ולבעליהם.

עדי נשוי לאורית, אב לדניאל וגיא (חיות טרף הולכות על שתיים) והבעלים הגאה של מותק (כלבת אס.או.אס מקסימה), במבי (פינצ'רית שהגיעה בירושה מהסבתא) ובתיה (חתולה שגדלה באמבטיה).

 

דוקטור דליה רוזנבאום

דליה הינה בוגרת הפקולטה למדעי החיים באוניברסיטת ת"א ובוגרת בית הספר לרפואה וטרינרית של האוניברסיטה העברית (2003). בסיום לימודיה נבחרה להמשיך לשנת התמחות נוספת (internship) באוניברסיטת קולורדו, ארה"ב שם עסקה ברפואה פנימית וטיפול נמרץ. בשובה לארץ עבדה במרפאה וטרינרית גדולה כארבע שנים.

בשנה האחרונה שימשה כרופאה בכירה במחלקת אונקולוגיה בבית החולים הוטרינרי בבית דגן שם טיפלה במחלות סרטניות של חיות מחמד (לא עלינו…).

דליה נשואה לאלכס ולהם שתי בנות שי וגילי. את הצד הגברי במשפחה מחזקים החתולים אבנר וסוקס, וחבורת חתולי החצר העליזים.

 

דוקטור מור מאירי

מור מאירי

מור סיימה את לימודי מדעי בעלי החיים בפקולטה למדעי החקלאות בשנת 2007. לאחר שנה בה עבדה כסייעת וטרינר החליטה להמשיך במסלול וטרינריה וסיימה מחזור 2012 בפקולטה לחקלאות של האוניברסיטה העברית. תחומי עניין עיקריים כוללים רפואה פנימית ונוירולוגיה. מור אוהבת חופשות ספונטניות בחו"ל עם אלעד בן זוגה, והייתה שמחה אם אפשר היה לצרף אליהם את כל החבורה: "לני", שנפל עליהם מהשמיים; "מיו", חתול הפכפך; ו"פני", חתולה דברנית במיוחד.

 

דוקטור נועה נקש

דוקטור נעה נקש

נועה סיימה את לימודי מדעי החיים באוניברסיטת בר אילן בשנת 2007 ומשם המשיכה ללימודי וטרינריה בפקולטה לחקלאות של האוניברסיטה העברית. תחומי העניין של נועה כוללים קרדיולוגיה ורפואה משלימה. בזמנה הפנוי נועה אוהבת לטייל, לבלות בים אבל הכי הכי היא אוהבת את זאק כלבה המתוק. נו טוב, גם את אייל בעלה היא די מחבבת.

 

עינת פנרסקי – מנהלת מרפאה

עינת עובדת כטכנאית וטרינרית והיא בעלת ניסיון רב שנים בתחום זה. כמו כן, עומדת לזכותה העובדה שבגלגולה הקודם היא היתה חתול ולפני כן – כלב. כך ניתן להסביר את הקשר המיוחד שהיא מפתחת עם כל כלב וחתול במרפאה.

עינת מגדלת את באפי הפקינזית, פולה התוכי וחתולי חצר לרוב. לומדת לתואר ראשון בתקשורת. עינת מפעילה פנסיון ביתי חם ואוהב, וכל מי שעובר את מבחן הקבלה זוכה לבלות איתה ועם באפי.

 

גלי סמולר


גלי חולקת בית מאושר עם נמו, שגם הוא, כמו רוב כלבי הצוות, מאומץ מעמותת אס.או.אס.

לגלי ניסיון עשיר כסייעת וטרינרית אך כיום היא בעסקי היופי ומנהלת את מי-SPA-רה שבמרפאה. בנוסף גלי גם עוסקת ברכיבה טיפרולית עם ילדים, כך שבעצם גלי סמולר היא יותר גלי לארג'ר.

 

הדס גולד

hadas2

הדס עובדת שנים רבות בתור טכנאית וטרינרית והחליטה למסד את אהבתה. לומדת בימים אלה בבית החולים הווטרינרי "סיעוד וטרינרי". הדס גרה עם בן זוגה והם מגדלים יחד שני ילדים: קיפ החתול השובב וקליסי הכלבה.

 רותם מדעי

רותם מדעי
רותם היא בוגרת לימודי טכנאות וטרינרית בבית החולים הווטרינרי בבית דגן. חיה עם בן זוגה רועי חיי טבעונות, יחד עם רשימה פתוחה של חתולים שנכון להיום מונה את גרי הג'ינג'י ההורס, שבי, סנדי הסבתא ובוטן – הצעירה בחבורה.

 

שקד גור אריה

שקד גור אריה

בת 28 , בוגרת תואר ראשון בביולוגיה באוניברסיטת תל אביב. עבדה במשך זמן עם חיות משק. מגדלת במשך שנתיים בשמחה ובעונג את לולו המתוקה. מתנדבת ועוזרת במציאת בית לכלבי אומנה.

 

רותם מנדל

רותם מנדל

רותם סיימה את לימודיה בחוג לחינוך מיוחד באוניברסיטת תל אביב בשנת 2014. מתנדבת מספר שנים בעמותות שונות הדואגות לחילוץ כלבים מהסגרים כמגייסת תרומות וכבית אומנה למי שזקוק. מזה שנתיים מתפקדת כאמא גאה לסטיף המתוק שלפעמים קצת שוכח שהוא כלב ומתנהג יותר כמו תינוק.

 

כל הזכויות שמורות, מרפאה וטרינרית אזורי חן