הצוות


צוות המרפאה הווטרינרית

דוקטור עדי ירון

דוקטור ירון הינו בוגר בהצטיינות של הפקולטה למדעי החיים באוניברסיטת תל אביב ובוגר בית הספר לרפואה וטרינרית על שם קורט של האוניברסיטה העברית, שם גם קיבל מלגת הצטיינות.

עם סיום לימודיו עבד עדי מספר שנים באחת הקליניקות הגדולות בארץ ואז החליט להקים קליניקה חדשה, המספקת שירותים ברמה גבוהה לבעלי החיים ולבעליהם.

עדי נשוי לאורית, אב לדניאל וגיא (חיות טרף הולכות על שתיים) והבעלים הגאה של מותק (כלבת אס.או.אס מקסימה), וצ'ייסר (הנבחן הסידרתי) 

 

דוקטור דליה רוזנבאום

דליה הינה בוגרת הפקולטה למדעי החיים באוניברסיטת ת"א ובוגרת בית הספר לרפואה וטרינרית של האוניברסיטה העברית (2003). בסיום לימודיה נבחרה להמשיך לשנת התמחות נוספת (internship) באוניברסיטת קולורדו, ארה"ב שם עסקה ברפואה פנימית וטיפול נמרץ. בשובה לארץ עבדה במרפאה וטרינרית גדולה כארבע שנים.

בשנה האחרונה שימשה כרופאה בכירה במחלקת אונקולוגיה בבית החולים הוטרינרי בבית דגן שם טיפלה במחלות סרטניות של חיות מחמד (לא עלינו…).

דליה נשואה לאלכס ולהם שתי בנות שי וגילי. וחבורת ההולכים על ארבע – בואנו הכלב, וילמה פרד וסוקס החתולים.

דוקטור יעל בלס

יעל סיימה את לימודי מדעי הרפואה באוניברסיטה העברית ומשם המשיכה ללימודי וטרינריה בפקולטה לחקלאות של האוניברסיטה העברית. לאחר הלימודים עבדה בקליפורניה, ארה"ב במשך 5 שנים, עד שחזרה לארץ ב2018. בזמנה הפנוי יעל אוהבת לטייל ולבלות עם בני המשפחה על שתיים ועל ארבע. 

דוקטור נועה נקש

דוקטור נעה נקש

נועה סיימה את לימודי מדעי החיים באוניברסיטת בר אילן בשנת 2007 ומשם המשיכה ללימודי וטרינריה בפקולטה לחקלאות של האוניברסיטה העברית. תחומי העניין של נועה כוללים קרדיולוגיה ורפואה משלימה. בזמנה הפנוי נועה אוהבת לטייל, לבלות בים אבל הכי הכי היא אוהבת את זאק כלבה המתוק. נו טוב, גם את אייל בעלה היא די מחבבת.

הדס גולד – מנהלת מרפאה 

hadas2

הדס עובדת שנים רבות בתור טכנאית וטרינרית והחליטה למסד את אהבתה. סיימה את לימודיה בבית החולים הווטרינרי "סיעוד וטרינרי". הדס גרה עם בן זוגה והם מגדלים יחד שלושה ילדים: קיפ החתול השובב, קליסי הכלבה וג'וני הכלב המדהים.

גלי סמולר


גלי חולקת בית מאושר בעלה ו2 הבנים – כמובן יש את בילי הכלבה ההורסת,.

לגלי ניסיון עשיר כסייעת וטרינרית אך כיום היא בעסקי היופי ומנהלת את – "גלי סיפרה לי" שבמרפאה.

שקד גור אריה

שקד גור אריה

בוגרת תואר ראשון בביולוגיה באוניברסיטת תל אביב. עבדה במשך זמן עם חיות משק. מגדלת במשך שנתיים בשמחה ובעונג את לולו המתוקה. מתנדבת ועוזרת במציאת בית לכלבי אומנה.

שלי יעקובסון

טכנאית וטרינרית. סיימה את לימודיה ב"מכון מגיד" בבית החולים הוטרינרי האוניברסיטאי בבית דגן בשנת 2019. 

מתנדבת בזמנה הפנוי בעמותת "חבר לי" בכלביית רעננה- כפר סבא. 

ניצן דליצקי 

טכנאית וטרינרית, סיימה את לימודיה בשנת 2012  ב"מכון מגיד" בבית החולים הוטרינרי בבית דגן. 

אמא לרומי שהולכת על 2, ו"לו" (בשמה המלא – לוקרציה) הקורגית שהולכת על 4. 

שרית דלברי

 

כל הזכויות שמורות, מרפאה וטרינרית אזורי חן