הצוות


צוות המרפאה הווטרינרית

דוקטור עדי ירון

ד"ר עדי ירון

דוקטור ירון הינו בוגר בהצטיינות של הפקולטה למדעי החיים באוניברסיטת תל אביב ובוגר בית הספר לרפואה וטרינרית על שם קורט של האוניברסיטה העברית, שם גם קיבל מלגת הצטיינות.

עם סיום לימודיו עבד עדי מספר שנים באחת הקליניקות הגדולות בארץ ואז החליט להקים קליניקה חדשה, המספקת שירותים ברמה גבוהה לבעלי החיים ולבעליהם.

עדי נשוי לאורית, אב לדניאל וגיא (חיות טרף הולכות על שתיים) והבעלים הגאה של מותק (כלבת אס.או.אס מקסימה), וצ'ייסר (הנבחן הסידרתי) 

 

דוקטור דליה רוזנבאום

דליה הינה בוגרת הפקולטה למדעי החיים באוניברסיטת ת"א ובוגרת בית הספר לרפואה וטרינרית של האוניברסיטה העברית (2003). בסיום לימודיה נבחרה להמשיך לשנת התמחות נוספת (internship) באוניברסיטת קולורדו, ארה"ב שם עסקה ברפואה פנימית וטיפול נמרץ. בשובה לארץ עבדה במרפאה וטרינרית גדולה כארבע שנים.

בשנה האחרונה שימשה כרופאה בכירה במחלקת אונקולוגיה בבית החולים הוטרינרי בבית דגן שם טיפלה במחלות סרטניות של חיות מחמד (לא עלינו…).

דליה נשואה לאלכס ולהם שתי בנות שי וגילי. וחבורת ההולכים על ארבע – בואנו הכלב, וילמה פרד וסוקס החתולים.

 

דוקטור יעל בלס- הופמן

 

דוקטור נועה נקש

דוקטור נעה נקש

נועה סיימה את לימודי מדעי החיים באוניברסיטת בר אילן בשנת 2007 ומשם המשיכה ללימודי וטרינריה בפקולטה לחקלאות של האוניברסיטה העברית. תחומי העניין של נועה כוללים קרדיולוגיה ורפואה משלימה. בזמנה הפנוי נועה אוהבת לטייל, לבלות בים אבל הכי הכי היא אוהבת את זאק כלבה המתוק. נו טוב, גם את אייל בעלה היא די מחבבת.

 

הדס גולד – מנהלת המרפאה 

hadas2

הדס עובדת שנים רבות בתור טכנאית וטרינרית והחליטה למסד את אהבתה. לומדת בימים אלה בבית החולים הווטרינרי "סיעוד וטרינרי". הדס גרה עם בן זוגה והם מגדלים יחד שני ילדים: קיפ החתול השובב וקליסי הכלבה.

 

גלי סמולר


גלי חולקת בית מאושר עם נמו, שגם הוא, כמו רוב כלבי הצוות, מאומץ מעמותת אס.או.אס.

לגלי ניסיון עשיר כסייעת וטרינרית אך כיום היא בעסקי היופי ומנהלת את מי-SPA-רה שבמרפאה. בנוסף גלי גם עוסקת ברכיבה טיפולית עם ילדים, כך שבעצם גלי סמולר היא יותר גלי לארג'ר.

 

שקד גור אריה

שקד גור אריה

בת 28 , בוגרת תואר ראשון בביולוגיה באוניברסיטת תל אביב. עבדה במשך זמן עם חיות משק. מגדלת במשך שנתיים בשמחה ובעונג את לולו המתוקה. מתנדבת ועוזרת במציאת בית לכלבי אומנה.

 

ניצן דליצקי 

 

 

 

כל הזכויות שמורות, מרפאה וטרינרית אזורי חן