הטסת חיות מחמד לחו"ל


מרפאה וטרינרית אזורי חן מציעה לכם סיוע בהטסת חיות מחמד לחו"ל.

מקובל לחשוב שמעבר של המשפחה לחו״ל מחייב פרידה קשה מחיית המחמד האהובה. אולם, הזמנים משתנים והיום ניתן, בקלות יחסית ובעלויות סבירות, לשמור על אחדות המשפחה ולצרף למעבר גם את חיית המחמד שלנו – אפשר, ובהחלט מומלץ, לקחת איתכם את הכלב או החתול אם אתם עוברים לחו"ל.

למעשה, רבים טסים היום עם הכלב או החתול לחו"ל גם לנסיעות קצרות יחסית על מנת למנוע טראומה של שהות בפנסיון, להימנע מפרידה וגעגועים, לשמור על רצף טיפול רפואי או סתם כדי להשוויץ בבן המשפחה ההולך על 4 לפני החברים והמשפחה המתגוררים בניכר.

צוות המרפאה הווטרינרית מסייע במילוי הדרישות המתאימות – בדיקות הדם והטפסים הדרושים לנסיעה ומלווה אתכם בתהליך.

טיסה עם חיית מחמד לאוסטרליה

youmovemeהטסת כלב או חתול לחו"ל אינה תהליך מסובך, לרוב. יוצא דופן הינו מעבר עם חיות מחמד לאוסטרליה, הן בגלל אורך הטיסה והן בגלל בדיקות מחמירות וארוכות יותר של הרשויות האוסטרליות. מרפאה וטרינרית אזור חן עובדת בשיתוף פעולה עם חברת YouMoveMe המסייעת בכל הליכי ההגירה, הן להולכים על שתיים והן להולכים על ארבע.

צוות YouMoveMe כולל עורכי דין ישראלים, עורכי דין אוסטרלים וסוכני הגירה מוסמכים. לכולם ניסיון רב בתחומי ההגירה ומטרתם אחת – לעזור בקבלת האשרה הרצויה על מנת להשלים את הליך ההגירה של חיית המחמד שלכם.

החברה מסייעת לכם לאורך כל ההליך – החל מהשלב הראשוני של ביצוע הערכת הסיכוי לקבלת האשרה בהתאם לקריטריונים שונים, דרך הליך מילוי הבקשה והגשתה ועד היום בו מתקבלת האשרה המיוחלת.

פרטים נוספים ניתן למצוא באתר האינטרנט של החברה ובדף הפייסבוק שלה.

למידע נוסף, צרו קשר בטלפון עם חברת YouMoveMe בטלפון: 02-3720724

לעמוד שירותי המרפאה

כל הזכויות שמורות, מרפאה וטרינרית אזורי חן