מכתבי תודה


מכתבי תודה

שלל מכתבי תודה למרפאה הווטרינרית, לד"ר עדי ירון ולצוות. המכתבים נכתבו על ידי בני אדם, בעזרת חתולים וכלבים בריאים ושמחים יותר.

הקליקו על התמונה כדי לצפות במכתבים בהגדלה.

מכתב תודה שקיבלנו בדואר האלקטרוני:

קצת על עצמי: קוראים לי זאזו אני שיצו חתיך לא מסורס בריא בגופו ובנפשו. עברתי לקנדה וונקובר, לאחר טיפול מסור אכפתי ומקצועי שקיבלתי ממך בין השנים ,2006-2008.

הצבת סטנדרטים כ"כ גבוהים שאני לא מצליח למצא לך תחליף ראוי. בגילי (9) יש לי כמה תובנות: צריך להתפשר בחיים, ועדיין אני נתקל בשרלטנים, שמנסים "להלביש" עליי בדיקות מיותרות (אולטרה סאונד מקיף בטן-טחול כליות כבד פרוסטטה ואקו לב על רשרוש לא פונקציונלי ללא ביטוי קליני, אמרתי שאני נראה ומרגיש בריא-אני לוקח בריצה את אוסקר פסטוריוס,,,רב און השמיכה תעיד על כך,,,חיוני, צואה במירקם ובצבע הנכון,כנ"ל שתן), שלא נדבר על המחיר.

להזכירך באתי רק לניקוי שיניים, טוב למזלי אמא שלי אחות כירורגית במיל, מאסותא שלא נותנת להם להפחיד אותי עם נתונים וסטטיסטיקות מופרכות, ברב יאושי כבר חשבתי להגיע אליך לבדיקה ניקוי וליטוף-פינוק שגם את זה לא מקבלים פה למרות המחיר הגבוה
רק המחשבה על הטיסה של ה-17 שעות הלא ישירה בתא המטען החשוך הרתיעה אותי, בקיצור,רציתי להגיד לך וללקוחותיך היקרים שאין לך תחליף, נקודה. הדשא של השכן הקנדי ממש לא ירוק יותר, אני נזכר בך בגעגוע,החל מקבלת הפנים החמה במרפאה, האווירה הלבבית, תשומת הלב המירבית שהענקת לי, ולכל אחד ללא הבדל גזע תרתי משמע, הבדיקה המקיפה גם אם מדובר במעקב שנתי, הסבלנות, יסודיות, ירידה לפרטים, מענה לשאלות, מיכשור מתקדם, מקצועיות, ידע נרחב ועדכני, מחירים סבירים… אמרתי כבר שאני מתגעגע, מחפש את הכפיל הקנדי שלך ללא הצלחה… אם אתה מכיר כזה תפנה אותי אליו.

בהערכה עצומה,

זאזו וענת בראון

כל הזכויות שמורות, מרפאה וטרינרית אזורי חן